swojskie-klimaty.pl

OŁAWSKI INFORMATOR TURYSTYCZNY

mamy nowy sezon wyborczo-turystyczny 2014 :)


Informuję , że  przystępuję do „narzekaczy” .

Mam dość rzucania pomysłów, mam dość chwalenia Oławy – że to takie cudne miasto z potencjałem, mam dość latania po instytucjach i proszenia się że coś zrobię mimo, że z tego nic nie mam oprócz wątpliwej satysfakcji i odcisków na piętach i języku, i wreszcie mam dość odwalania brudnej roboty ,a laury zbierają inni ….. a więc zaczynam wymagać i wytykać. I wcale nie staruję do żadnych wyborów. I nikogo nie popieram, na razie.

Mój prywatny strajk na obłudę , lenistwo i olewactwo  ;

Pierwszy temat do narzekań.

Kryspin Matusewicz zaproponował stworzenie „latarni”  - świetny pomysł, ale pewnie będzie jak zwykle czyli kicha.

Proponowałam wcześniej  tematy związane z „kogucią propagandą” – wszystko ok – zrób, zapłać zorganizuj i daj się podpisać , że to my.

z latarnią też tak będzie. Tak jak z wieżą ciśnień. Tak jak ze szlakiem oławskiego koguta. Tak jak z wejściem na wieżę . Tak jak ze szlakiem po zabytkach przemysłowych. Tak jak z oławskimi cmentarzami. Tak jak z siłownią na powietrzu dla każdego. wymieniać dalej? nie chce mi się już.

Nie podoba mi się to.

A więc narzekam, dlaczego takich pomysłów nikt z miasta nie  pilotuje, dlaczego do różnych ciał powołuje sie ludzi , którzy  nie wiedzą o czym mówią,

a mówią tylko dlatego, że   podoba im się tembr swojego głosu wypowiadanego na świeżo wyremontowanej sali i srebrniki wpadające raz na miesiąc do mocno wypchanej już  kieszeni…….

Nie podoba mi się, że tylko w roku wyborczym tyłeczki niektórych osobników zaczynają nerwowo  podskakiwać na stołeczkach i kombinują jak by tu SIĘ  pokazać z kiełbasą …….

Chcę się chwalić Oławą. Zróbcie coś do końca i dla mieszkańców.

Będę głosować na tych co mają pomysły i je doprowadzają do końca. I będę namawiać do głosowania na takich.

Tylko –  ludzie  startujcie!  proszę. prosze o nowych .

:)

Małgośka

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply